Mākslas programma

Pirmais mākslas kūrorts Latvijā Lindenhoff/Liepasmuiža aicina Jūs piedalīties izsmalcinātā programmā garīgā un fiziskā spēka atjaunošanai un dvēseles līdzsvara uzlabošanai “Harmonijā ar sevi”. Šis pasākums ietver divus cilvēkiem svarīgus aspektus: kontaktu ar dabu un māksliniecisko jaunradi. Cik bieži Jums ir iespēja pabūt svaigā gaisā ar ģimeni, vai pastaigāties pa parku vai mežu vienatnē? Vai arī pavisam būt pie dabas un saplūst ar to? Varbūt Jūs jau sen vēlaties izmēģināt sevi mākslā, bet kādu iemeslu dēļ tas nenotiek?

Ir zināms, ka fiziskā veselība ir cieši saistīta ar emocionālo stāvokli, tāpēc mūsu speciālisti ir izstrādājuši vairākas procedūras, lai atrastu harmoniju ar ķermeni un dvēseli ar dabas un mākslas palīdzību.
Lai pēc iespējas kvalitatīvāk izbaudītu piedāvāto, programmas dalībniekiem būs mūsdienīgs pārbaudījums: nedēļas nogali (3 dienas) nelietot mobilo tālruni un internetu.

Mūsu mākslas- rekreācijas programmā ietilpst:
grupā 7-8 cilvēki, naktsmītnes muižā, veģetāra un ekoloģiska ēdināšana ar īpašām vitamīnu pilnām pauzēm, mākslas nodarbības radošajā darbnīcā, pārgājieni dabā, dejas stunda, filmu seanss, meditācijas. Ar grupu darbosies vairāki nodarbību vadītāji – savas jomas profesionāļi.

Papildus iespējas: dažādas masāžas, Baha ziedu terapija, psihologa konsultācijas.*

Mākslas –rekreācijas programmu Jums mēs iesakām, ja:
• reti esat dabā
• grūti pamosties no rīta
• ir mazkustīgs dzīvesveids un Jūsu darbs ir saistīts ar ilgu atrašanos pie datora
• darbam ir monotons raksturs
• ir radošā krīze
• vai vienkārši vēlaties būt vienatnē ar sevi

Ja Jums ir vēlme palikt uz ilgāku laiku vai atpūsties individuāli, mēs varam piedāvāt Jums šādu iespēju, individuāli par to vienojoties.