Pastaiga parkā

Līdz 2016. gada vasarai muižā vēl strādās atjaunošanas un rekonstrukciujas darbu speciālisti, bet meliorācijas darbi pamatā ir pabeigti, tādēļ mēs esam gatavi Jūs vest ekskursijā pa atjaunoto muižu. Ir atklāts “Brīvdienu ceļojums”, kas ietver kultūrizglītojošus pasākumus, mākslas darbnīcas, mākslinieku un fotogrāfu izstādes un plenērus.Jūs varat atbraukt šurp ar visu ģimeni, draugiem vai vienatnē. Ņemiet savu fotoaparātu, otas un krāsas – un ienirstiet muižas vēsturē, pavadiet radošu vai mākslas – rekreācijas brīvdienu, vai, varbūt, vienkārši palieciet klusumā un mierā, izbaudot ainavas diženo skaistumu. Aplūkot muižas ainavas Jūs varat mūsu Galerijā.

Šobrīd muižas teritorijā tiek gatavota izstāde “Piestātne”. Mākslas meistaru darbi tiks izstādīti muižas klētī un muižas teritorijā. Par izstādes ieceres radītājiem, meistariem un eksponātiem uzziniet mūsu Mākslas galerijā. Izstāde ir neparasta, tā savieno meistara darbu, muižas telpu un skatītāju, to iesaistot neparastā spēlē. Vārdu sakot – maģiska izstāde.

Detalizētas informācijas iegūšanai par muižas apmeklēšanu, ekskursiju organizēšanu vai “Brīvdienu ceļojumu” zvaniet pa tālr.: +371 28490600